Obsah

Mesto Šurany a Gymnázium Šurany Vás pozývajú na beh mestom pod názvom Šurianska desiatka

Typ: ostatné
Akcia sa uskutoční dňa 14.10.2017 t.j. v sobotu a bežať sa bude ulicami mesta Šurany a Nitriansky Hrádok za každého počasia. Propozície behu a online registračný link môžete nájsť na webovej stránke Gymnázia Šurany gymsu.edu.org, na stránke beh.sk alebo na stránke mesta Šurany www.surany.sk. Registrovať sa môžete aj osobne v deň pretekov od 9:30 hod. pred MsÚ Šurany. Štartovné pri online registrácii je 4 eurá, na mieste 5 eur, mládežnícke kategórie sú zdarma. Prezentácia všetkých kategórií je možná od 9:30 hod. pre MsÚ, ukončenie prezentácie je najneskôr 15 minút pred štartom preteku. Štart mládežníckych kategórií je od 11:30, hlavný pretek štartuje o 14:00. Všetci ste srdečne vítaní.

Príloha

Vytvorené: 4. 10. 2017